Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Wola Zgłobieńska

Wola Zgłobieńska, podkarpackie

  • 170 000 zł
  • 868 m²
  • 195,85 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Węgrzyn

Skontaktuj się

Działka budowlana Wola Zgłobieńska

Wola Zgłobieńska, podkarpackie

zaktualizowane:
21 kwietnia 2026

170 000 zł

868 m²

195,85 zł/m²

Działka budowlana Wola Zgłobieńska

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026

170 000 zł 868 m² 195,85 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 170 000 zł (195,85 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 868 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 30m; szerokość: 29m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PROSPER HOME, zaktualizowane: 21.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 2053

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wola Zgłobieńska działka z projektem domu SALMA
Na sprzedaż kształtna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski).
To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć spokój życia pod miastem z szybkim dojazdem do Rzeszowa.
Działka znajduje się w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną i terenami zielonymi. (...)

Agent

Patrycja Węgrzyn

665 338...

665 338 993

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

665 338...

665 338 993

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy